Dişlerinizde kalıcı beyazlığı yaşayın!

dis-1 Klinikte diş hekimi kontrolünde uygulanan “lazerle diş beyazlatma yöntemi” sayesinde dişlerinizde kalıcı beyazlığa kavuşabilirsiniz.

Pek çok kişiye göre güzel ve sağlıklı bir gülümsemenin ilk şartı beyaz dişlere sahip olmak. Ancak çoğu zaman beyaz dişlere sahip olmanın önünde çeşitli engeller ortaya çıkıyor. Dişlerin oluşumları sırasında ortaya çıkan yapısal bozukluklar, küçükken ya da henüz anne karnındayken uygulanan bazı antibiyotikler, tüketilen besinler ve içecekler, sulardaki flor miktarı dahi dişlerde renklenmeye neden olabiliyor. Bunların dışında yaşlılık, eski protezler, kaplamalar ve dolgular da dişlerdeki beyazlığın yitirilmesine yol açıyor.
Kalıcı diş beyazlatma uygulamalarında, renk değiştirmiş ve sararmış dişlerin rengi, kişiye özel olarak birkaç ton açılıyor. Dişleri beyazlatmak için çeşitli yöntemler bulunuyor. Birinci yöntem klinikte diş doktoru gözetiminde lazer yardımı ile beyazlatma (Office bleaching). Diğeri ise evde doktorun önerileri uygulanarak yapılan ev beyazlatma (Home bleaching) yöntemi.