Haberler & Duyurular

Birimlerimiz

Acil Servis

Kliniğimizde acil servis 7/24 Uzman Hekimler tarafından desteklenmektedir.

Dahiliye

Hastaların tüm yakınmalarında ilk başvuru adresi olan İç Hastalıkları Polikliniği’nde tüm uzmanlık dalları ile bağlantılı olarak, 16 yaş ve üzeri hastalara tanı ve tedavi hizmetleri sunulmaktadır.

Çocuk Hastalıkları

Çocuk Hastalıkları Bölümü’nde 0-16 yaş grubu çocuklara tüm pediatrik sorunları kapsayan tıbbi alanlarda hizmet verilmektedir.

Kadın Hast. ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde genel kadın sağlığı, gebelik dönemi ve sonrası takibi, riskli gebeliklerin izlenmesi, menopoz dönemi ve sonrası hastalıkları, kadın üreme organı iltihabi durumları, kadınlık organları kanserleri, yardımcı üreme teknikleri gibi birçok alanda hizmet sunulmaktadır.

Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları Bölümü’nde göz hastalıkları ve bozukluklarının, teknolojik gelişmelere paralel olarak desteklenen cihazlar ile tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitelerinde hastalara uygun fizik tedavi programları, fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır. Hastaların tedavi sırasında ve sonrasında kontrol ve takipleri yapılmaktadır.

Dermatoloji

Dermatoloji Bölümü’nde, deri kanserinden sonra önemli hastalıklar arasında bulunan akne tedavisi, mantar, alerjik egzema gibi birçok cilt hastalığının tanı ve tedavisine yönelik hizmetler sunulmaktadır.

Dermokozmetik

Dermokozmetik Bölümü’nde lazer epilasyon, peeling, botox ve dolgu enjeksiyonları gibi uygulamalar yapılmaktadır.

Radyoloji

Radyoloji Kliniği’nde yetişkinlerin ve çocukların tanı ve teşhis işlemleri gerçekleştirilmektedir

Plastik & Estetik Cerrahi

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde doğuştan veya sonradan oluşan şekil bozukluklarının giderilmesi, vücut yüzeyinin, deri altında ve kemikleri etkileyen problemlerin tedavisi uygulanmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı

Diş yapılarının yapısal ve gelişimsel hastalıklar nedeni ile bozulan formlarını düzeltmek,  dişin sağlıklı fonksiyonlarını geri kazandırmak, rahatsızlıkların tekrarını engelleyecek önleyici tedbirler almak, ağız ve diş bütünlüğüne estetik kazandırmak amaçlı hizmet verilen Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü, uzman hekimler tarafından gelişmiş tanı ve tedavi imkânları sunulmaktadır.

Uzmanlarımız

E-bülten abonemiz olun

En güncel sağlık haberleri ve kampanyalarımız için e-bülten listemize kayıt olun.
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Anlaşmalı Kurumlar

En güncel sağlık haberleri ve kampanyalarımız için e-bülten listemize kayıt olun.