HAKKIMIZDA

null

Vizyonumuz & Misyonumuz

Modern Tıp Merkezi olarak, sağlıkta kaliteli hizmet anlayışıyla standartlarımızı her geçen gün yükselterek gelişmeye devam ediyoruz.

İncelemek için Tıklayın »

null

Haberler & Duyurular

Modern Tıp Merkezi ile ilgili haberleri ve sağlık alanındaki önemli gelişme ve haberleri buradan takip edebilirsiniz.

İncelemek için Tıklayın »

null

Anlaşmalı Kurumlar

Modern Tıp Merkezi olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için anlaşmalı kurumlar yelpazemizi genişlettik. Anlaşmalı kurumlar listemize buradan ulaşabilirsiniz.

İncelemek için Tıklayın »

BİRİMLERİMİZ

Kliniğimizde acil servis 7/24 Uzman Hekimler tarafından desteklenmektedir.

Hastaların tüm yakınmalarında ilk başvuru adresi olan İç Hastalıkları Polikliniği’nde tüm uzmanlık dalları ile bağlantılı olarak, 16 yaş ve üzeri hastalara tanı ve tedavi hizmetleri sunulmaktadır.

Çocuk Hastalıkları Bölümü’nde 0-16 yaş grubu çocuklara tüm pediatrik sorunları kapsayan tıbbi alanlarda hizmet verilmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde genel kadın sağlığı, gebelik dönemi ve sonrası takibi, riskli gebeliklerin izlenmesi, menopoz dönemi ve sonrası hastalıkları, kadın üreme organı iltihabi durumları, kadınlık organları kanserleri, yardımcı üreme teknikleri gibi birçok alanda hizmet sunulmaktadır.

Göz Hastalıkları Bölümü’nde göz hastalıkları ve bozukluklarının, teknolojik gelişmelere paralel olarak desteklenen cihazlar ile tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitelerinde hastalara uygun fizik tedavi programları, fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır. Hastaların tedavi sırasında ve sonrasında kontrol ve takipleri yapılmaktadır.

Modern Tıp Merkezi Check Up hizmetleri kapsamında sağlığınızdan emin olmak ve olası hastalıklardan haberdar olmak için ihtiyaçlarınıza uygun check-up uygulamaları sağlamaktadır.

Dermatoloji Bölümü’nde, önemli hastalıklar arasında bulunan akne tedavisi, mantar, alerjik egzema gibi birçok cilt hastalığının tanı ve tedavisine yönelik hizmetler sunulmaktadır.

Dermokozmetik Bölümü’nde lazer epilasyon, peeling, botox ve dolgu enjeksiyonları gibi uygulamalar yapılmaktadır.

Radyoloji Kliniği’nde yetişkinlerin ve çocukların tanı ve teşhis işlemlerinin doğru ve kesin bir şekilde yapılabilmesi için gerekli olan uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Diş yapılarının yapısal ve gelişimsel hastalıklar nedeni ile bozulan formlarını düzeltmek,  dişin sağlıklı fonksiyonlarını geri kazandırmak, rahatsızlıkların tekrarını engelleyecek önleyici tedbirler almak, ağız ve diş bütünlüğüne estetik kazandırmak amaçlı hizmet verilen Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü’nde, uzman hekimler tarafından gelişmiş tanı ve tedavi imkânları sunulmaktadır.

Laboratuvar testleri hastalıkların taranması, tanı konması, tedavinin seçimi, tedavinin ve hastalığın seyrinin izlenmesi gibi farklı amaçlarla hekimler tarafından talep edilmektedir.

Sağlık Raporları hizmeti kapsamında evlilik, spor, ehliyet, ilaç kullanımı ve işe giriş sağlık raporları verilmektedir.

Doktorlarımız

MODERN TIP SAĞLIK REHBERİ