• Özel Modern Tıp Merkezi, Ataşehir’de bulunan İnişdibi durağının karşısındadır.

  AVRUPA YAKASINDAN ULAŞIM

  Mecidiyeköy; 256 numaralı otobüse binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Beşiktaş; 129T numaralı otobüse binerek Bahçeler durağında inip, Bahçeler durağında 19T numaralı otobüse binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Taksim  Meydan; Metro ile Osmanbey durağına gelip, Osmanbey durağından 256 numaralı otobüse binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Sirkeci; Marmaraya binerek Ayrılık Çeşmesi durağında inip, Ayrılık Çeşmesi durağından 320A ve ya 19T numaralı otobüslere binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Metrobüs; Altunizade durağında inip, Altunizade durağından 320 numaralı otobüse binerek  İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Metrobüs Alternatif Ulaşım; Ünalan durağında inip, Ünalan durağından 19T ya da 320A numaralı otobüslere binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

   

  ANADOLU YAKASINDAN ULAŞIM

  Kadıköy; 19Y ve ya 19T numaralı otobüslere binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Ümraniye; 320 numaralı otobüse binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Üsküdar; 320A numaralı otobüse binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Pendik Köprüsü; 16K numaralı otobüse ve ya Gebze- Harem minibüsüne binerek Göztepe Köprüsü durağında inip, Göztepe Köprüsü durağından 19T ve ya 320A otobüslerine binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Maltepe; 133F numaralı otobüse binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Bostancı Köprüsü; 319 veya  14KS numaralı otobüslere binerek  Yedpa durağında inip, 10 dakikalık yürüme mesafesinden sonra kurumumuza ulaşabilirsiniz.

  Bostancı Köprüsünden Alternatif Ulaşım; Dudullu minibüslerine binerek Dursunbey caddesinin girişinde inip, 5 dakikalık yürüme mesafesinden sonra kurumumuza ulaşabilirsiniz.

  Çekmeköy; 14ÇK  ve  15ŞB numaralı otobüslere binerek Kemalpaşa durağında inip 10 dakikalık yürüme mesafesinden sonra kurumumuza ulaşabilirsiniz.

  Sultanbeyli; 14KS numaralı otobüse binerek Yeni Çamlıca durağında inip, 5 dakikalık yürüme mesafesinden sonra kurumumuza ulaşabilirsiniz.

  Sultanbeyli Alternatif Ulaşım; 320Y numaralı otobüse binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.

  Sancaktepe;  19S  ve ya  19E numaralı otobüslere binerek Kemalpaşa durağında inip, 10 dakikalık yürüme mesafesinden sonra kurumumuza ulaşabilirsiniz.

  Sancaktepe Alternatif Ulaşım; 320Y numaralı otobüse binerek İnişdibi durağında inebilirsiniz.