Image module
BAŞHEKİM MESAJI
delimiter image

 Modern Tıp, Sağlık & Estetik alanlarındaki çalışmalarını uluslararası hizmet kapsamında hasta kabulüne de başlayarak Sağlık Turizmine katkı sağlamaya başlamıştır. Özellikle İngiltere, Almanya, Rusya, İran, Ürdün ve Azerbaycan’dan gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Önümüzdeki dönemdeki hedeflerimiz arasında, farklı lokasyonlarda yeni şubelerimizle hizmet ağımızı artırmak, ayrıca kişiye özel sağlık hizmetleri konusunda ilk ve tek olmak temel vizyonumuz olmaya devam edecektir.

Dr. Ersin IŞILAR

MODERN SAĞLIK GURUBU
delimiter image

Sağlık alanında faaliyetlerini gösteren grup şirketlerimiz 12 yıllık sürede her geçen gün kalite ve kişiye özel hizmet anlayışıyla büyümeye devam etmektedir.

Image module

Image module
TIP MERKEZİMİZ
delimiter image

2006 yılında başlayan süreci genel sağlık hizmetlerinde her geçen gün kadro ve donanımını artırarak bugün güvenilir bir marka olmuştur. Özellikli gördüğü ve belirlediği branşlarda yoğunlaşarak konsolide olmayı hedeflemiştir. Bu temelde kişiye özel sağlık hizmetlerine odaklanarak marka değerini bu anlayışla artırmak temel misyonudur.

KALİTE
delimiter image

Dünya standartlarında sağlık yönetimi anlayışına önem veren yapımız, bilgi temelinde sağlık politikalarını belirlemektedir. Sektörde gördüğü bu açığı avantaja çevirmek bu konuda fark yaratmak amacıyla emin adımlarla ilerlemektedir.

Image module

Image module
TEKNOLOJİ
delimiter image

Sağlık alanında teknolojik yatırımların boyut kazanması ile birlikte, insan odaklı sağlık değerlerinde olumsuz ve etik olmayan bir zemin yaratılmış oldu. Burada özellikle teknoloji ile doğru tedavi eşdeğer olduğu yanlış algısı yaygınlaştı. Ciddi bir maliyetin yurt dışına kayması önlenemez bir noktaya geldi. Ancak sağlık yönetimi bilinci artırılması ile geri dönüşüm sağlanacağı kanaati her geçen gün artma eğilimindedir.

İNSAN KAYNAKLARI
delimiter image

Sağlık hizmetlerinin temel kaynağı  ve gücü insan olup, insan sağlığına yön verilmesinin sorumluluğu zorluk derecesini en yükseğe taşımıştır. Kaos yönetimi olarak adlandırılan sağlık yönetiminde İK birim olarak diğer sektörlerden daha farklı sorumluklar alır. Geleneksel yönetim anlayışından uzak günümüzün sağlık yönetimi bilinci ile hareket eden İK grubumuzda öncelikli yönetim birimlerimizden birisidir.

Image module

MARKALARIMIZ

Image module
Image module
Image module