Image module
BAŞHEKİM MESAJI
delimiter image

 Modern Tıp, Sağlık & Estetik alanlarındaki çalışmalarını uluslararası hizmet kapsamında hasta kabulüne de başlayarak Sağlık Turizmine katkı sağlamaya başlamıştır. Özellikle İngiltere, Almanya, Rusya, İran, Ürdün ve Azerbaycan’dan gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Önümüzdeki dönemdeki hedeflerimiz arasında, farklı lokasyonlarda yeni şubelerimizle hizmet ağımızı artırmak, ayrıca kişiye özel sağlık hizmetleri konusunda ilk ve tek olmak temel vizyonumuz olmaya devam edecektir.

Dr. Ersin IŞILAR

MODERN SAĞLIK GRUBU
delimiter image

Sağlık alanında faaliyetlerini gösteren grup şirketlerimiz 12 yıllık sürede her geçen gün kalite ve kişiye özel hizmet anlayışıyla büyümeye devam etmektedir.

Image module

Image module
TIP MERKEZİMİZ
delimiter image

Modern Tıp, genel sağlık hizmetlerinde her geçen gün kadro ve donanımını artırarak güvenilir bir marka haline gelmiştir. 2006 yılında hizmet vermeye başlayan Tıp Merkezimiz özellikle günümüz beklentilerini doğru şekilde analiz ederek belirlediği branşlarda konsolide olmayı hedeflemiştir. Bu temelde, kişiye özel sağlık hizmetlerine odaklanarak marka değerini artırmak her zaman temel misyonu olmuştur.

KALİTE
delimiter image

Dünya standartlarında sağlık yönetimi anlayışına önem veren yapımız, bilgi temelinde sağlık politikalarını belirlemektedir. Modern Tıp, sektörde gördüğü bu açığı avantaja çevirmek ve bu konuda fark yaratmak amacıyla sağlık sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Image module

Image module
TEKNOLOJİ
delimiter image

Sağlık alanında teknolojik yatırımların boyut kazanması ile birlikte, insan odaklı sağlık değerlerinde olumsuz ve etik olmayan bir zemin yaratıldı. Özellikle teknoloji ile doğru tedavinin eşdeğer olduğu gibi yanlış bir algı hızla yaygınlaştı. Bu yanlış algı sebebiyle ciddi bir maliyetin yurt dışına kayması önlenemez bir noktaya geldi. Ancak sağlık yönetimi bilincinin artırılması ile geri dönüşüm sağlanacağı kanaati her geçen gün artma eğilimindedir.

İNSAN KAYNAKLARI
delimiter image

Sağlık hizmetlerinin temel kaynağı ve gücü insandır. İnsan sağlığına yön vermek, sorumluluğumuzun zorluk derecesini her geçen gün artırmaktadır. Kaos yönetimi olarak adlandırılan sağlık yönetiminde İnsan Kaynakları, birim olarak diğer sektörlerden daha farklı sorumluklar alır. Günümüzün sağlık yönetimi bilinci ile hareket eden İnsan Kaynakları, grubumuzda öncelikli yönetim birimlerimizden birisidir.

Image module

MARKALARIMIZ

Image module
Image module
Image module